benefity

Rychlá a snadná příprava

Díky Fluidum bude váš nápoj hotový bez louhování a čekání, doslova ve vteřině. Ušetříte tak čas a dopřejete si trochu toho odpočinku navíc. Současně nemusíte být znalec bylinek nebo jednotlivých druhů čaje, s Fluidum přípravu nikdy nepokazíte.

Do studené i do teplé vody

Stačí nalít obsah sáčku do libovolně teplé vody a máte hotovo. Připravíte si tak stejným způsobem teplý, ledový nebo dokonce i bublinkový nápoj. Doporučujeme vyzkoušet také Fluidum v kombinaci s vaší oblíbenou minerálkou.

100% přírodní složení

Jen voda a bylinky/čaj/ovoce. To je vše, nic navíc. Přírodní a přirozené. Přesně tak, jak to dělaly naše maminky, babičky i prababičky, jen s využitím moderních technologii. Žijeme přece v jednadvacátém století.

Chytré a ekologické balení

Sáčkové Fluidum jednoduše naředíte vodou. Tohle balení je ideální na výlety, do školy či kanceláře. Fluidum z kapsle připravíte ve vašem kávovaru tak, jak jste zvyklí. Kapsle je po použití prázdná a díky celohliníkovému složení ihned vhodná k recyklaci. Patří do kontejneru na kov.

KODEX UDRŽITELNOSTI

Certifikovaná kvalita

Na chuti záleží a kvalita nesmí pokulhávat. Hledáme a mícháme vyvážené, lahodné bio směsi, které v sobě spojují obojí. Náš výrobní proces je velmi šetrný a my jsme na sebe přísní v jeho dodržování. S naší mísí za jedinečnými produkty v nekompromisní kvalitě nám pomáhají zkušení poradci a certifikační společnosti.

Lokální značka

Fluidum jsme vymysleli a vyrábíme u nás v České republice, ale míříme s ním i za hranice. Je přesně takové, jaké jsme si ho vysnili pro sebe, pro své nejbližší i pro vás. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz