o nás

 

Na začátku našeho Fluidum dobrodružství stála vizionářka Šárka se svým nápadem na bylinkový nápoj, který by byl něčím víc než vodou, byl zároveň chutný, zdraví prospěšný a také rychle připravený. Šárčin cíl byl jasný – využít čistě přírodní ingredience, propojit je s inovativními technologiemi a vytvořit produkt, který by odrážel její hodnoty, vztah k přírodě a zároveň vyhovoval jejím představám i potřebám života ve 21.století.


Vývoj Fluidum nebyl jednoduchý. Věnovali jsme v našem malém týmu dlouhé hodiny nikdy nekončícímu vymýšlení a testování, přišli s tou nejšetrnější metodou extrakce, přidali další nápady a velkou spoustu práce, která vyústila v unikátní technologický proces výroby i balení našeho Fluidum. Věříme, že Fluidum není jen inovativním nápojem. Je i způsobem, jak sdílet naši lásku k přírodě a zdravému životnímu stylu s celým světem.

V každém sáčku, v každé kapsli, kterou vyrábíme, je kousek naší filozofie – přinést radost sobě a svému tělu prostřednictvím přírodních a přirozených chutí. Jsme hrdí, že vám můžeme představit a nabídnout Fluidum – symbol naší snahy o harmonii mezi tradicí a inovací, mezi přírodou a technologií.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz